Zaznacz stronę

Adventure Racing idealna integracja firmowa. Dzisiaj spotkania integracyjne dla firm są dużym wyzwaniem dla organizatora. Pomysł na integrację firmową musi być zaplanowany od A do Z z uwzględnieniem predyspozycji grupy docelowej.

W firmach, które stawiają na osiągnięcie przez pracowników wysoko postawionych celów, zdarza się, że występują sytuacje w której pracownicy nie mogą się porozumieć. Efektem tego jest brak motywacji, spadek efektywności poszczególnych pracowników a w końcowym rezultacie pojawia się uczucie wypalenia. Właściciel bądź kadra zarządzająca staje przed zadaniem ponownego zintegrowania i nadania mocy zespołowi do efektywnego działania.

Wyjściem dla firmy są imprezy team building, czyli budowanie zespołu poprzez fantastyczną zabawę. Tutaj także liczy się zgranie i współpraca wszystkich uczestników. Organizacja imprezy integracyjnej typu ADVENTURE RACING to nie będzie banalny wyścig. To super przygoda połączona z duża dawką dobrej i pozytywnej adrenaliny. Bądź szybki, zwinny i nie daj się zaskoczyć. Każda z drużyn będzie miała do wykonania zadania, które będą angażować nie tylko mięśnie, ale i umysł. Zagadki logiczne, szyfry czy quizy, to tylko nieliczne z łamigłówek. Podczas Adventure Racing będziecie mieli również okazję sprawdzić swoją orientację w terenie oraz efektywność działania pod presją czasu – pamiętajcie goni Was nie tylko inna drużyna.

Adventure Racing to super wytrzymały program sport zespołowy będący kombinacją kilku dyscyplin, między innymi: biegu na orientację i uwzględnieniem nawigacji w terenie, jazda na rowerach, biegów, kajakarstwa, wspinaczki skałkowej i górskiej.

Jako organizator imprez firmowych kompleksowo realizujemy niebanalne spotkania i wyjazdy integrujące uczestników oraz wzmacniające relacje w zespole. Nasze firmowe imprezy integracyjne dla firm charakteryzują się połączeniem elementów rozrywki, zabawy, survivalu, przygody i rywalizacji. Programy te są w większości imprezami outdoorowymi. Uczestnicy mają do pokonania różnego rodzaju przeszkody oraz zadania do wykonania. Wymagają one wspólnego wysiłku intelektualnego i fizycznego.