Zaznacz stronę

Akademia Strażacka team building przeznaczony dla każdego klienta. Budowanie firmy i relacji wewnątrz niej to już nie tylko zwyczajne zabawy integracyjne i imprezy firmowe. To również integracyjne akcje CSR, które budują tożsamość grupy poprzez zrobienie czegoś pożytecznego dla bardziej potrzebujących. Taką integracją dla firm jest Akademia Strażacka. Zespołowe działanie w celu ochrony życia i mienia osób poszkodowanych stanowi doskonałą podwalinę do stworzenia fascynującego eventu, któremu nadaliśmy nazwę AKADEMIA STRAŻACKA.

Mamy świadomość zróżnicowanych potrzeb różnych grup dlatego scenariusz AKADEMII STRAŻACKIEJ zawsze przygotowujemy indywidualnie. Uwzględniamy konkretne oczekiwania firmy oraz miejsce realizacji. Ten innowacyjny sposób integracji, pozwala na budowanie zespołu, podniesienie samooceny i uzyskanie dużej dawki satysfakcji płynącej z pomagania innym poprzez udział w projektach Odpowiedzialnego Społecznie Biznesu (CSR). Program można zbudować na podstawie klasycznych gier team-buildingowych

Akademia Strażacka jako team building jest to jeden z kilkunastu przykładów, pokazujący jak klasyczna forma zajęć podczas firmowego wyjazdu integracyjnego pobudza kilka sfer pracowniczych. Rozwój współpracy i komunikacji w grupie, umiejętność podziału zadań w zespole, umiejętność działania pod presją czasu i konkurencji, ale daje również możliwość integracji w duchu pomocy społecznej. Dzięki temu możliwe jest przekazanie pracownikom istotnych treści, wartości i uświadomienie ich jak ważną rolę odgrywa nie tylko jednostka, ale cała grupa, społeczeństwo.

W tym przypadku integracja dla firm nabiera innego wymiaru i jako organizator imprez integracyjnych polecamy tę formę zabawy.