Zaznacz stronę

Organizacja imprezy integracyjnej „Kryminalne zagadki” – team building to gra, która pozwala uczestnikom na wcielenie sie w rolę detektywów mających do rozwiązania zagadkę kryminalną. Uczestnicy podzieleni na zespoły poszukiwawcze będą musieli odnaleźć w terenie ukryte szczątki informacji dotyczącej sprawy do rozwikłania. Aby zdobyć niektóre elementy historii będą musieli stawiać czoła różnym wyzwaniom fizycznym, umysłowym. Kryminalna zagadka jest to gra o skomplikowanej fabule, która wciąga uczestników w dobrą, bezpieczną zabawę. Podczas gry na uczestników czeka szereg zadań praktycznych.

Proponowany program zbudowany jest głównie z intencją dostarczenia uczestnikom niezapomnianych wrażeń służących pogłębieniu relacji miedzy ludzkich. Całość oparta będzie na podstawie gry fabularnej. Celem jest nawiązanie relacji pomiędzy uczestnikami, uświadomienie sobie, że wszyscy jesteśmy współodpowiedzialni na zrealizowanie postawionego celu. Zbudowanie zaufania pomiędzy członkami zespołu, poprawa komunikacji a przy tym świetna zabawa.

Dla nas organizacja imprez dla firm jest wyzwaniem i wielką pasją bo razem tworzymy niepowtarzalny klimat organizowanych przez nas imprez.