Zaznacz stronę

Łańcuch zdarzeń to team building, który jest pomysłem na integrację firmową dla każdej grupy. Jeden ruch… i łańcuch domina rusza… do celu! Maszyna Rube Goldberga to konstrukcja, która składa się z mechanizmów, urządzeń i elementów.  Zostaniecie podzieleni na robocze drużyny, w których tworzycie pojedyncze maszyny stanowiące element jednej, wspólnej maszyny GOLDBERGA.

Ten team building sprawia, że  każdy z Was stworzy część mechanizmu Maszyny Golberga, który na koniec będzie połączony z urządzeniami pozostałych drużyn. Tak oto powstanie reakcja łańcuchowa, która będzie wynikiem doskonałego team buildingu! Do Waszej dyspozycji przekażemy różne materiały, proste urządzenia oraz określoną pulę pieniędzy do wydania w sklepie z innymi gadżetami.

Wszystkim zespołom przekażemy wytyczne, jak zbudować „serce” mechanizmu. Jednak ostateczny wygląd i funkcje maszyny będą zależeć od Waszej kreatywności!

Skonstruowany w ten sposób Łańcuch Zdarzeń za zadanie uświadomić, jak ważny jest każdy element, każde zadanie i udział każdej osoby, do osiągnięcia zespołowego celu.

Zadbamy o każdy szczegół na wyjazd integracyjny dla firmy bo to nasza pasja. Natomiast imprezy przygotowujemy z największą starannością i dbałością o każdy detal. Nie masz pomysłu na miejsce i motyw przewodni wyjazdu? Jestem w dobrych rękach bo organizacja imprez integracyjnych to dla nas przyjemność.