Zaznacz stronę

Leśna Przygoda jest to program integracyjny z cyklu team building.  Integracje firmowe nastawione są na budowanie komunikacji zespołu poprzez świetną zabawę. Pomysłów na integrację firmową jest bardzo dużo. Od podchodów zaczynając, a kończąc na integracji z elementami CSR. W programie integracyjnym „Leśna Przygoda” goście podzieleni są na drużyny i przemieszczają szlak przygód, przygotowany w pobliskim lesie lub parku.

Celem wyprawy nie jest rywalizacja, a wzajemna pomoc, współpraca i odnalezienie najskuteczniejszego sposobu na rozwiązanie przedstawionych zadań. Ogromnym atutem tego programu jest to, że można go zrealizować dosłownie wszędzie. Imprezy integracyjne nad jeziorem są fantastyczną opcją na skorzystanie z uroków zieleni i pobliskiej wody. Przy okazji świetnej zabawy bo jak można inaczej zakończyć integrację jak nie wypoczynkiem nad jeziorem.

A może Morze ? Pewnie, że tak !!! Imprezy integracyjne nad morzem są idealnym pomysłem na wyjazd integracyjny dla firm, które na co dzień nie mają możliwości spędzić wspólnej integracji w urokliwym miejscu. Leśna Przygoda zawiera zestaw zadań integracyjnych, które angażują cały zespół i wymagają pełnej współpracy od wszystkich gości.

Podczas wykonywania zadań bardzo ważne są takie elementy jak: działanie zespołowe, planowanie, rola lidera oraz rola właściwego podziału zadań i wzajemnego zaufania. Jednym zdaniem, każda osoba, niezależnie od wieku i predyspozycji poradzi sobie z przedstawionymi zadaniami.

Zatem do dzieła !!!