Zaznacz stronę

Kto to właściwie ORGANIZATOR IMPREZ INTEGRACYJNYCH?

Poniżej przedstawiamy Państwu kilka grup ORGANIZATORÓW IMPREZ INTEGRACYJNYCH, których możemy spotkać na polskim rynku eventowym:

 1. Organizator imprez artystycznych
 2. Organizator pikników dla firm
 3. Organizator survivalu
 4. Organizator imprez integracyjnych będący biurem podróży, agencją eventową, agencją reklamową
 5. Organizator reprezentujący hotel, pensjonat lub inne miejsce eventowe
 6. Organizator pojedynczych atrakcji: quady, samochody terenowe, fotolustro, kasyno zabawa etc.
 7. i wreszcie pojawia się ORGANIZATOR IMPREZ INTEGRACYJNYCH w pełnym tego słowa znaczeniu… ups… Tutaj również istnieje kilka obszarów: imprezy integracyjne sportowe, linowe, scenariuszowe, warsztatowe, psychologiczne, wirtualne,

Każdy z powyższych organizatorów imprez integracyjnych wnosi pewną wartość i każdy w określonych okolicznościach może być najlepszym rozwiązaniem. Wszystko tak naprawdę zależy od tego, na czym Państwu najbardziej zależy:

 1. Jeśli organizują Państwo wyjazd integracyjny dla firmy samodzielnie, a potrzebują jedynie oprawę artystyczną tzw. „wieczoru integracyjnego” to najlepiej zaangażować do tego celu agencję artystyczną lub bezpośrednio wykonawcę konkretnej atrakcji.
 2. Jeśli planują Państwo piknik firmowy z akcentami integracyjnymi, do wyboru mamy agencję eventową lub firmę, która specjalizuje się w piknikach firmowych.
 3. Jeśli natomiast planujemy wyjazd zagraniczny, to koniecznie skorzystajmy z oferty biura podróży, które specjalizuje się w wyjazdach typu incentive.
 4. Gdy jednak myślą Państwo. o tym by Państwa spotkanie firmowe skupiło się przede wszystkim na budowaniu zespołu warto zaangażować firmę, która specjalizuje się właśnie w tym zakresie realizacji imprez integracyjnych.

W języku potocznym organizacja firmowego ogniska i szkolenia team buildingowego to ta sama nazwa … „impreza integracyjna”. W rzeczywistości to dwie różne rzeczywistości. Oczywiście mogące się łączyć, przenikać i uzupełniać, ale wymagają innego zaplecza i przygotowań.

Zabawyintegrcyjne.pl specjalizują się w organizacji imprez integracyjnych!

OKreślimy na początek Państw oczekiwania dotyczące imprezy integracyjnej, następnie poznamy Państwa zespół, ustalimy miejsce, przygotujemy projekt zajęć team buildingowych, przeprowadzimy realizację i podsumujemy całe wydarzenie.