Zaznacz stronę

Podchody Nocne jako integracja firmowa jest niebanalnym pomysłem. Realizujemy nietuzinkowe spotkania i wyjazdy integrujące zespoły oraz wzmacniające komunikacje w zespole.

Nasze firmowe imprezy integracyjne dla firm charakteryzują się połączeniem elementów rozrywki, zabawy, survivalu, przygody i rywalizacji. I połączeniem tych elementów są PODCHODY NOCNE. Jak się gra w podchody nocne? Nic prostszego!!! Wystarczy zebrany zespół, latarki, plecaki z zapakowanym optymizmem, zero strachu i do boju. Podchody nocne to gra terenowa, która odbywa się tylko po zmierzchu.

Podchody to gra stara jak świat, która integruje, ale jednocześnie angażuje poprzez wzajemną rywalizację pomiędzy drużynami. Od chwili rozpoczęcia gry niezbędna jest doskonałą współpraca i przemyślane działanie. Fakt, że podchody odbywają się NOCĄ, tworzy niezwykły klimat, wprowadza aurę tajemniczości, szczyptę strachui konieczność odnalezienia się w nowej rzeczywistości. Nie wiemy, gdzie jest północ, a gdzie południe, nie widzimy odległych punktów odniesienia, wystarczy, że oddalimy się kilka metrów od grupy i znikamy z pola widzenia. Słyszymy dźwięki, których normalnie nie dostrzegamy…

Gra w podchody to udany sposób na wyjazd integracyjny dla firm.