Zaznacz stronę

Pokaz salsy jest taneczną atrakcją na imprezę integracyjną. Atrakcją na miarę klimatu gorącego Meksyku, Hiszpanii czy Brazylii. Kolorowe stroje, egzotyczne drinki i zabawa do białego rana w rytmie salsy robią wrażenie. Jeśli marzy Wam się impreza w stylu latino, to trafiliście idealnie !!! Z ogromną przyjemnością ją dla Was przygotujemy!

Pokaz i warsztaty salsy zaprezentuje dla Was Rafał, nasz specjalista od tańca.

Rafał posiada klasę mistrzowską „S”.

Uczestnik Mistrzostw Polski w Tańcach Standardowych
i Latynoamerykańskich, Mistrzostw Polski w 10 Tańcach, Balic Cup, Polish Open, Copenhagen Open, Paris Open, United Kingom, Manhaim, oraz wiele innych.

Od 2000 roku zajmuje się salsą. Ukończył studia podyplomowe ze specjalizacji Sportowy taniec Towarzyski, instruktor i trener II klasy, doskonalił swój warsztat taneczny w Centrum Edukacji Nauczycieli (ogólne formy ruchu, latin aerobik, rytmika dla klas najmłodszych, zajęcia utaneczniające i umuzykalniające). Wielokrotny finalista mistrzostw Polski w Salsie
i Mambo Federacji IDO. Mistrz Polski w Salsie i Mambo Federacji IDO 2006. Mistrz Polski Formacji Tanecznych kategorii „Rueda de Ciasno”. Zwycięzca prestiżowego turnieju salsy w kategorii zawodowców Hamburg 2005. Zajął IV miejsce na Mistrzostwach Świata w Mambo Turyn 2006

Moda na imprezy tematyczne nie przemija. W letnich miesiącach motyw latino jest jednym najpopularniejszych. Trudno się dziwić, nic bowiem tak nie kojarzy się z latem, słońcem i beztroską, jak hiszpańska czy meksykańska fiesta. Możesz liczyć, organizując imprezę integracyjną dla firm w stylu latino na nieziemską atmosferę.

Uczestnicy imprezy faktycznie poczuli się jak w Brazylii, na Kubie czy Hiszpanii, trzeba zadbać o najdrobniejszy szczegół.