Zaznacz stronę

Pokazy taneczne jest artystycznym akcentem na imprezie firmowej. Często organizacja imprez integracyjnych nabiera charakteru rozrywki. Pokazy taneczne, w którym każdy występ jest wyjątkowy i przygotowany dla Ciebie z należytą dbałością oraz starannością. Nic innego nie sprawia takiej wielkiej radości i przyjemności jak uśmiech i zadowolenie klienta.

Imprezy integracyjne, okolicznościowe lub wyjazdy integracyjne są świetną okazją do poznania siebie nawzajem, rozmowy, wspólnej zabawy i biesiadowania. Nie muszą one sprowadzać się wyłącznie do siedzenia przy stole lub szalonych tańców na parkiecie. Możemy je urozmaicić na wiele sposobów, a jednym z nich jest pokaz tańca. To, jaki rodzaj tańca wykonujemy, zależy od charakteru imprezy i preferencji gości. Wybieramy spośród wielu propozycji tańców m.in.: taniec arabski, burleska, zestaw tańców latynoskich, samba brazylijska, pokaz kankana, taniec hawajski, pole dance .

Każdy pokaz wykonują artystki, dla których taniec jest wielką pasją, w którą wkładają całe swoje serce. Znaczna część z nich zdobyła mistrzowskie tytuły, w danej kategorii. Profesjonalizm, ciekawa i dopracowana choreografia, piękna muzyka, barwne stroje oraz dostosowanie programu do charakteru eventu, gwarantują udany i niezapomniane show.

Układy taneczne realizujemy w składzie kilku dziewcząt. Wszystko zależy od rodzaju eventu jaki planujemy zorganizować, ilości gości i wielkości sali. Pokaz podczas wieczoru dzielimy się na 3 lub 4 układy, trwające po kilka minut. Aby uczestnicy imprezy firmowej dobrze się bawili, tancerki prowadzą animacje taneczne. W ich trakcie można samemu nauczyć się nieskomplikowanego układu tanecznego. Wszystko po to, aby goście mogli sami się dobrze bawić. Dzięki temu zabawa na pewno będzie udana, a żadna z obecnych na niej osób nie będzie się nudzić.

Doskonale wiemy, jak umilić każdy rodzaj integracji. Profesjonalne tancerki to osoby z pasją, w pełni zaangażowane w każdy występ. Uwzględniamy oczekiwania, potrzeby i pomysły naszych klientów – w końcu to dla nich organizowane są pokazy!