Zaznacz stronę

Poszukiwanie Skarbu świetna zabawa z cyklu team building. Organizowane wyjazdy integracyjne dla firm pokazują, że coraz częściej każdemu takiemu eventowi towarzyszy wątek przewodni. Misje i zadania są dobierane w taki sposób, aby klimatem oraz poziomem zaangażowania pasowały do całości spotkani.

Integracja grupy, edukacja przez zabawę, zdobycie nowych umiejętności, rozwój zainteresowań, propagowanie właściwych wartości życiowych to tylko niektóre z celów, które chcą osiągnąć firmy angażując swoich pracowników w integracje firmowe typu  „Poszukiwanie Skarbu”

Uczestnicy programu Poszukiwanie Skarbu podzieleni na kilka zespołów przejdą szereg konkurencji i testów, które wyłonią spośród nich najlepszy zespół.

Członkowie drużyn będą musieli się wykazać odwagą, sprawnością i sprytem. Przydadzą się im one podczas poszukiwania rzeczy ukrytych wysoko na drzewach, w krzewów oraz wielu prób. 

Natomiast, gdy przyjdzie gościom iść z mapą w dłoni by odszukać WIELKI SKARB i zmierzyć się z nim, najważniejsze będą zgrana współpraca teamu oraz sprawna komunikacja. Zwycięzcy prócz satysfakcji otrzymają także jeden z największych skarbów świata, zamknięty w specjalnym kufrze.

Pomysł na integrację firmową, genialny !!!