Zaznacz stronę

Wyprawa samochodami terenowymi to pełna adrenaliny integracja firmowa. Najprawdziwszy, terenowy plac manewrowy z piaszczystymi wydmami, wąwozami, wzniesieniami oraz błotem i wodą. Żadna inna integracja nie zapewni Wam tak skondensowanej rozrywki a zarazem zdrowej porcji terenowej przygody! Ekstremalna impreza integracyjna? Tak, te określenia są tu na miejscu.

Piach, błoto, woda, strome podjazdy, techniczne trawersy i dużo okazji do przymusowego korzystania z wyciągarek oraz przeprawowych akcesoriów. Wszystko to na wielkim obszarze, mogącym bez wątpienia bezpiecznie zmieścić kilkanaście ciężkich maszyn. Jeśli ma być ekstremalnie, ekstremalnie? To na pewno będzie!!!

Organizacja imprez dla firm na naszym specjalnie przygotowanym poligonie będziecie mogli zmierzyć się z przeszkodami terenowymi różnej trudności. Gwarantujemy będzie super. Za kierownicą naszych wozów będziecie mieć możliwość zdobyć kolejne punkty kontrolne według pkp. Jak wiadomo, im trudniej, tym weselej i bardziej ekstremalnie. Większe wyzwanie daje większą satysfakcję.  

To jest dopiero integracja firmowa.